Program: Den Norske Opera og Ballett

Pocket

pakammerset05

 

 

 

 

 

 

 

Spilleplan 2009

Her finner du spilleplanen for Den Norske Opera og Ballett i 2009.
For mer informasjon, besøk Den norske operas websider.

 

o= Opera b= Ballett K= Konsert

H= Hovedscenen S2 = Scene 2

 

FEBRUAR 09

LØR 21 18.00

Konsert med Den norske Operas orkester & Paul Daniel K H
solist: Peter Mattei, baryton

ONS 25 18.00
Romeo & Julie b S2 / Sesongpremiere

ONS 25 20.00
Romeo & Julie b S2

TOR 26 18.00
Romeo & Julie b S2

TOR 26 20.00
Romeo & Julie b S2

FRE 27 18.00
Romeo & Julie b S2

FRE 27 20.00
Romeo & Julie b S2

LØR 28 18.00
Romeo & Julie b S2

LØR 28 20.00
Romeo & Julie b S2

MARS 09

TIR 03 18.00
Romeo & Julie b S2

TIR 03 20.00
Romeo & Julie b S2

TOR 05 11.00
Romeo & Julie b S2

TOR 05 13.00
Romeo & Julie b S2

LØR 07 15.00
Superlørdag KORK K S2

TIR 10 19.00
Konsert med Les Arts Florissants og William Christie K H

LØR 14 18.00
Konsert med Oslo-Filharmonien og Jukka-Pekka Saraste K H

LØR 14 19.00
Jubileumskonsert med Den Norske Operas Kor K S2

LØR 21 13.00
Recital med Johannes Weisser K S2

LØR 21 18.00
Don Quixote b H / Premiere

MAN 23 19.00
Don Quixote b H

ONS 25 19.00
Don Quixote b H

ONS 25 19.00
Unge Hamsun o S2
Gjestespill fra Operaen i Kristiansund

TOR 26 19.00
Unge Hamsun o S2
Gjestespill fra Operaen i Kristiansund

LØR 28 15.00
Barnas Superlørdag KORK K S2

LØR 28 18.00
Don Quixote b H

SØN 29 18.00
Don Quixote b H

 

APRIL 09

FRE 03 19.00
Don Quixote b H

LØR 04 13.00
Konsert med Mariann Fjeld Olsen K S2

FRE 17 19.00
Don Quixote b H

LØR 18 18.00
Carmen o H / Premiere

MAN 20 19.00
Carmen o H

TIR 21 19.00
Don Quixote b H

TOR 23 20.00
Goecke + galla B S2 / Premiere

FRE 24 19.00
Carmen o H

FRE 24 20.00
Goecke + galla b S2

LØR 25 18.00
Don Quixote b H

MAN 27 19.00
Carmen o H

MAN 27 20.00
Goecke + galla b S2

TIR 28 19.00
Don Quixote b H

ONS 29 19.00
Carmen o H

ONS 29 20.00
Goecke + galla b S2

TOR 30 20.00
Goecke + galla b S2

 

MAI 09


LØR 02 18.00
Carmen o H

LØR 02 19.00
Goecke + galla b S2

SØN 03 18.00
Carmen o H

MAN 04 20.00
Goecke + galla b S2

TIR 05 19.00
Carmen o H

ONS 06 20.00
Goecke + galla b S2

TOR 07 19.00
Carmen o H

FRE 08 19.00
Carmen o H

LØR 09 15.00
Superlørdag KORK K S2

LØR 09 18.00
Carmen o H

SØN 10 18.00
Konsert med Cecilia Bartoli K H

TOR 14 19.00
Svanesjøen b H / Sesongpremiere

FRE 15 19.00
Svanesjøen b H

ONS 20 18.00
Pollicino –gutten som lurte menneskeeteren o S2 / Premiere

ONS 20 19.00
Svanesjøen b H

TOR 21 19.00
Svanesjøen b H

FRE 22 11.00
Pollicino –gutten som lurte menneskeeteren o S2

LØR 23 18.00
Pollicino –gutten som lurte menneskeeteren o S2

MAN 25 18.00
Pollicino –gutten som lurte menneskeeteren o S2

TIR 26 18.00
Pollicino –gutten som lurte menneskeeteren o S2

ONS 27 11.00
Pollicino –gutten som lurte menneskeeteren o S2

TOR 28 11.00
Pollicino –gutten som lurte menneskeeteren o S2

TOR 28 19.00
Svanesjøen b H

FRE 29 19.00
Elektra o H / Premiere

 

JUNI 09

MAN 01 19.00
Elektra o H

TIR 02 19.00
Svanesjøen b H

ONS 03 19.00
Svanesjøen b H

TOR 04 19.00
Elektra o H

LØR 06 15.00
Ballettskolens elevforestilling b S2

LØR 06 18.00
Svanesjøen b H

MAN 08 18.00
Ballettskolens elevforestilling b S2

MAN 08 19.00
Svanesjøen b H

TIR 09 18.00
Ballettskolens elevforestilling b S2

TIR 09 19.00
Elektra o H

ONS 10 18.00
Ballettskolens elevforestilling b S2

ONS 10 19.00
Carmen o H

TOR 11 19.00
Svanesjøen b H

FRE 12 19.00
Carmen o H

LØR 13 18.00
Carmen o H

MAN 15 19.00
Elektra o H

TIR 16 19.00
Carmen o H

ONS 17 19.00
Carmen o H

TOR 18 19.00
Elektra o H

FRE 19 19.00
Carmen o H

LØR 20 18.00
Carmen o H

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *